Wyposażenie cukierni

Producent maszyn cukierniczych HASBORG

Profesjonalne maszyny cukiernicze HASBORG to marka o światowym prestiżu. Kreatywna i zaangażowana ekipa specjalistów, przyczyniła się do statusu firmy jako jednej z nadzwyczaj konkurencynych na rynku. Przedsiębiorstwo jest właścicielem nowoczesnym oraz znakomicie zaopatrzonym fabryką, w którym opracowywane jest najlepszej klasy wyposażenie do cukierni i piekarni. Siedziba firmy mieści się w Rakszawie na terenie województwa Podkarpackiego. Producent w ofercie posiada min.  maszyny formujące, maszyny piekarnicze, maszyny do ciastek nadziewanych, maszyny do produkcji ciastek kruchych, maszyny do blatów biszkoptowych, różnego przeznaczenia linie produkcyjne czy ubijaczki oraz wiele innych niezbędnych elementów do wyposażenia cukierni lub piekarni.


Zobacz powiązane wizytówki   Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG:

 


Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG nieustannie modernizuje swoje urządzenia, dostarczając swoim klientom najlepsze produkty, pozwalające na produkcję powtarzalnych, estetycznych i apetycznych słodyczy i ciasteczek. Firma Hasborg oferuje bogaty wybór pełnych linii przemysłowych, a także poszczególnych urządzeń w postaci maszyn formujących ciastka i oblewarek do czekolady. Każde spośród urządzeń i maszyn dostępnych w ofercie jest całkowicie bezawaryjne i energooszczędne. Produkty wyrabiane przez maszyny Hasborg to np. ciastka kruche, piernikowe, bezowe o wielu formach i kolorach, nadziewane i z polewą.

 

  

Wykaz zewnętrznych źródeł dla  Producent maszyn cukierniczych HASBORG:

 


Każdą z gotowych maszyn można przystosować do preferencji klienta poprzez wyposażenie w dodatkowe funkcje. Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG produkuje zarówno wyposażenie dla dużych zakładów produkcyjnych, jak i małych cukierni, kuchni hotelowych czy restauracji.   Maszyny proponowane przez Hasborg posiadają prosty panel sterowania oraz wielojęzyczne menu. Poprzez stałą łączność z serwisem możliwe jest wprowadzanie zmian ustawień lub napraw na odległość bez konieczności wyjazdu do klienta. Producent konstruuje bezawaryjne, ekonomiczne i nowoczesne maszyny piekarnicze i cukiernicze.

 

 
Hasborg to polski producent maszyn cukierniczych, który w swojej kompleksowej ofercie posiada profesjonalne maszyny dla małych piekarni i cukierni, jak również maszyny przeznaczone do zastosowań przemysłowych. Dzięki bogatemu asortymentowi marki bez większego problemu stworzysz kompleksowe wyposażenie cukierni. Hasborg oferuje maszyny do formowania ciastek, urządzenia do czekolady, linie przemysłowe oraz piece do kontrolowanego wypieku.

Działalność firmy Hasborg sięga 1997 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Rakszawie, gdzie produkowane są nowoczesne, solidne, a zarazem niezawodne maszyny cukiernicze i piekarnicze. Każde urządzenie oferowane przez markę Hasborg jest wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. stali nierdzewnej czy komponentów i podzespołów dostarczanych przez najlepszych światowych producentów. Oferta Hasborg pełna jest innowacyjnych urządzeń, dzięki którym stworzysz prężnie działający zakład, w którym będą powstawać smaczne wypieki. Maszyny przeznaczone są do wyrobu ciastek nadziewanych, oblewanych czekoladą, pierniczków, muffinów, kokosanek czy wypieków bezowych.

Maszyny do produkcji ciastek Hasborg chętnie wykorzystywane są na skalę światową — funkcjonują w ponad 50 krajach. Marka jest otwarta na nową współpracę i dostarczanie produktów do klientów. Hasborg nie tylko gwarantuje maszyny o najwyższym standardzie, ale również ogromną wiedzę z zakresu wdrażania oraz produkcji ciastek, dzięki czemu firma oferuje swoim klientom kompleksową współpracę.

Firma Hasborg jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom, ponieważ posiada nowoczesny park maszynowy, który ciągle ulega ulepszeniom. Marka produkuje 100% komponentów w Unii Europejskiej, co jest oznaką, że stawia na niezawodność urządzeń i ich długą pracę bez awarii spowodowanych zbędnymi oszczędnościami. Producent maszyn cukierniczych oferuje kompleksową współpracę — od zakupu sprzętu, po jego wdrożenie i szkolenie z całego procesu technologicznego, a także serwisowanie.
https://www.hasborg.pl/oferta.html
Adres:
ul. Rakszawa 508
37-111 Rakszawa
Godziny otwarcia:
8.00 - 16.00
Telefon:
172261116
Ilość odwiedziń: 466
Ilość kliknięć: 1
Komentarzy: 1
Trust flow:
Citation flow:
Ilość linków zwrotnych:
Ocena użytkowników:
Twoja ocena:
Data dodatania: 09.09.2021
Ostatnia wizyta: 27.09.2023
maszyny cukiernicze wyposażenie cukierni producent maszyn cukierniczych

OPINIE

Dominik

Udana współpraca z firmą Hasborg, to dobra decyzja, zakupione zostały maszyny cukiernicze Duomax III. Maszyny są bezawaryjne, świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Sprzedaż przebiegła bez zastrzeżeń. Polecam.

PODOBNE FIRMY

DATA Com Światłowód Rzeszów

ul. Ignacego Paderewskiego 11B 35-328 Rzeszów
Firma Data Com oferuje swoje usługi z dostawy Internetu w całym Rzeszowie od ponad prawie 18 lat.
https://www.d-com.pl/
Ilość odwiedziń: 81
Ocena: 0
Komentarzy: 2
Ostatnia wizyta: 28.09.2023
Data dodania: 06.07.2023
dostawca internet... internet radiowy ... internet rzeszów internet światł...
Technetium profesjonalne strony www

Technetium profesjonalne strony www

ul. Goździkowa 14A 35-604 Rzeszów
TECHNETIUM Agencja Interaktywna posiada długoletnie doświadczenie w profesjonalnym tworzeniu stron
https://www.technetium.pl/oferta/strony-www.html
Ilość odwiedziń: 82
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 28.09.2023
Data dodania: 15.05.2023
strony www seo sklepy on-line agencja marketingowa

Folwark Restauracja Rzeszów

ul. Paderewskiego 124a 35-328 Rzeszów
Restauracja Rzeszów - Folwark mieści się w środku kompleksu budynków Folwark Cent...
https://www.folwark.rzeszow.pl/lokale/gastronomia/restauracja-folwark-rzeszow.html
Ilość odwiedziń: 116
Ocena: 0
Komentarzy: 1
Ostatnia wizyta: 28.09.2023
Data dodania: 28.04.2023
restauracja rzeszów restauracja restauracja folwark restauracja folwa...
WHITEBERG podatki Rzeszów

WHITEBERG podatki Rzeszów

ul. Rejtana 20A 35-310 Rzeszów
Rzeszowska kancelaria prawna Whiteberg trudni się świadczeniem szerokich usług w dziedzinie...
https://www.whiteberg.pl/
Ilość odwiedziń: 155
Ocena: 0
Komentarzy: 5
Ostatnia wizyta: 28.09.2023
Data dodania: 27.04.2023
adwokat Rzeszów prawnik Rzeszów obsługa prawna i... spółki Rzeszów
>