Wyposażenie cukierni

Producent maszyn cukierniczych HASBORG

Profesjonalne maszyny cukiernicze HASBORG to marka o światowym prestiżu. Kreatywna i zaangażowana ekipa specjalistów, przyczyniła się do statusu firmy jako jednej z nadzwyczaj konkurencynych na rynku. Przedsiębiorstwo jest właścicielem nowoczesnym oraz znakomicie zaopatrzonym fabryką, w którym opracowywane jest najlepszej klasy wyposażenie do cukierni i piekarni. Siedziba firmy mieści się w Rakszawie na terenie województwa Podkarpackiego. Producent w ofercie posiada min.  maszyny formujące, maszyny piekarnicze, maszyny do ciastek nadziewanych, maszyny do produkcji ciastek kruchych, maszyny do blatów biszkoptowych, różnego przeznaczenia linie produkcyjne czy ubijaczki oraz wiele innych niezbędnych elementów do wyposażenia cukierni lub piekarni.


Zobacz powiązane wizytówki   Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG:

 


Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG nieustannie modernizuje swoje urządzenia, dostarczając swoim klientom najlepsze produkty, pozwalające na produkcję powtarzalnych, estetycznych i apetycznych słodyczy i ciasteczek. Firma Hasborg oferuje bogaty wybór pełnych linii przemysłowych, a także poszczególnych urządzeń w postaci maszyn formujących ciastka i oblewarek do czekolady. Każde spośród urządzeń i maszyn dostępnych w ofercie jest całkowicie bezawaryjne i energooszczędne. Produkty wyrabiane przez maszyny Hasborg to np. ciastka kruche, piernikowe, bezowe o wielu formach i kolorach, nadziewane i z polewą.

 

  

Wykaz zewnętrznych źródeł dla  Producent maszyn cukierniczych HASBORG:

 


Każdą z gotowych maszyn można przystosować do preferencji klienta poprzez wyposażenie w dodatkowe funkcje. Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG produkuje zarówno wyposażenie dla dużych zakładów produkcyjnych, jak i małych cukierni, kuchni hotelowych czy restauracji.   Maszyny proponowane przez Hasborg posiadają prosty panel sterowania oraz wielojęzyczne menu. Poprzez stałą łączność z serwisem możliwe jest wprowadzanie zmian ustawień lub napraw na odległość bez konieczności wyjazdu do klienta. Producent konstruuje bezawaryjne, ekonomiczne i nowoczesne maszyny piekarnicze i cukiernicze.

 

 
Hasborg to polski producent maszyn cukierniczych, który w swojej kompleksowej ofercie posiada profesjonalne maszyny dla małych piekarni i cukierni, jak również maszyny przeznaczone do zastosowań przemysłowych. Dzięki bogatemu asortymentowi marki bez większego problemu stworzysz kompleksowe wyposażenie cukierni. Hasborg oferuje maszyny do formowania ciastek, urządzenia do czekolady, linie przemysłowe oraz piece do kontrolowanego wypieku.

Działalność firmy Hasborg sięga 1997 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Rakszawie, gdzie produkowane są nowoczesne, solidne, a zarazem niezawodne maszyny cukiernicze i piekarnicze. Każde urządzenie oferowane przez markę Hasborg jest wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. stali nierdzewnej czy komponentów i podzespołów dostarczanych przez najlepszych światowych producentów. Oferta Hasborg pełna jest innowacyjnych urządzeń, dzięki którym stworzysz prężnie działający zakład, w którym będą powstawać smaczne wypieki. Maszyny przeznaczone są do wyrobu ciastek nadziewanych, oblewanych czekoladą, pierniczków, muffinów, kokosanek czy wypieków bezowych.

Maszyny do produkcji ciastek Hasborg chętnie wykorzystywane są na skalę światową — funkcjonują w ponad 50 krajach. Marka jest otwarta na nową współpracę i dostarczanie produktów do klientów. Hasborg nie tylko gwarantuje maszyny o najwyższym standardzie, ale również ogromną wiedzę z zakresu wdrażania oraz produkcji ciastek, dzięki czemu firma oferuje swoim klientom kompleksową współpracę.

Firma Hasborg jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom, ponieważ posiada nowoczesny park maszynowy, który ciągle ulega ulepszeniom. Marka produkuje 100% komponentów w Unii Europejskiej, co jest oznaką, że stawia na niezawodność urządzeń i ich długą pracę bez awarii spowodowanych zbędnymi oszczędnościami. Producent maszyn cukierniczych oferuje kompleksową współpracę — od zakupu sprzętu, po jego wdrożenie i szkolenie z całego procesu technologicznego, a także serwisowanie.
https://www.hasborg.pl/oferta.html
Adres:
ul. Rakszawa 508
37-111 Rakszawa
Godziny otwarcia:
8.00 - 16.00
Telefon:
172261116
Ilość odwiedziń: 542
Ilość kliknięć: 1
Komentarzy: 1
Trust flow:
Citation flow:
Ilość linków zwrotnych:
Ocena użytkowników:
Twoja ocena:
Data dodatania: 09.09.2021
Ostatnia wizyta: 01.04.2024
maszyny cukiernicze wyposażenie cukierni producent maszyn cukierniczych

OPINIE

Dominik

Udana współpraca z firmą Hasborg, to dobra decyzja, zakupione zostały maszyny cukiernicze Duomax III. Maszyny są bezawaryjne, świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Sprzedaż przebiegła bez zastrzeżeń. Polecam.

PODOBNE FIRMY

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

ul. Królewicza Jakuba 37 02-956 Warszawa woj. mazowieckie
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt to uznany i ceniony ośrodek medyczny, w którym poł
https://www.technetium.pl/realizacje/klinika-chirurgii-plastycznej-dr-szczyt.html
Ilość odwiedziń: 139
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 10.04.2024
Data dodania: 13.02.2024
medycyna estetyczna medycyna estetyc... klinika medycyny... klinika medycyny...
MEBLON fronty meblowe Rzeszów

MEBLON fronty meblowe Rzeszów

ul. Nowa Wieś 12 (k. lotniska) 36-001 Trzebownisko
Firma Meblon to renomowany producent wysokiej jakości frontów meblowych, mebli kuchennych...
https://www.meblon.com.pl
Ilość odwiedziń: 238
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 12.04.2024
Data dodania: 29.01.2024
cnc rzeszów fronty meblowe rz... fronty meblowe meble kuchenne r...

Cerplast - opakowania przemysłowe

ul. Robotnicza 50 39-100 Ropczyce
CERPLAST Sp. z o.o. to renomowany zakład produkcyjno-handlowy, którego historia i doświad
https://cerplast.pl/
Ilość odwiedziń: 364
Ocena: 0
Komentarzy: 3
Ostatnia wizyta: 10.04.2024
Data dodania: 11.10.2023
cerplast big-bagi kaptury foliowe worki big-bag
DATA Com Światłowód Rzeszów

DATA Com Światłowód Rzeszów

ul. Ignacego Paderewskiego 11B 35-328 Rzeszów
Firma Data Com oferuje swoje usługi z dostawy Internetu w całym Rzeszowie od ponad prawie 18 lat.
https://www.d-com.pl/
Ilość odwiedziń: 382
Ocena: 0
Komentarzy: 3
Ostatnia wizyta: 10.04.2024
Data dodania: 06.07.2023
dostawca internet... internet radiowy ... internet rzeszów internet światł...
>