Maszyny pakujące, automat pakujący do kubków

Maszyny pakujące, automat pakujący do kubków
Zakup nowoczesnych maszyn pakujących to świetna opcja dla przyspieszenia procesu produkcji, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości samych opakowań. Urządzenia te są wykorzystywane zarówno w przemyśle ciężkim, jak i spożywczym, lecz potrzebują odmiennych rozwiązań i sposobów działania. Popularną w przemyśle spożywczym maszyną pakującą jest choćby automat pakujący do kubków. Jak on działa i zapakowaniu jakich produktów może służyć?

Jakie produkty można zapakować z wykorzystaniem automatu pakującego do kubków?

Jak sama nazwa omawianego w niniejszym artykule sprzętu wskazuje, przy użyciu automatu pakującego do kubków można zapakować różne rodzaje produktów do plastikowych kubeczków. Są to przede wszystkim produkty o konsystencji płynnej czy też półpłynnej, wśród których możemy wymienić: śmietany, jogurty, kefiry, lody czy soki.

 

Jak działa automat pakujący do kubków?

Firma LS Tech wykonuje swoje maszyny pakujące ze stali nierdzewnej, co stanowi gwarancję solidności i wytrzymałości sprzętu. Automat pakujący do kubków działa na zasadzie umieszczania produktów wewnątrz kubków oraz ich szczelnego zamykania. Wydajność urządzenia może się wahać od 600 do 1800 zamkniętych kubków na godzinę, co jest zależne od danego produktu. Omawiana maszyna pakująca jest prosta w obsłudze, która odbywa się przy pomocy ekranu dotykowego.

Jeśli chcecie zapoznać się z całą ofertą polskiego producenta maszyn pakujących LS Tech, możecie zajrzeć na jego stronę internetową. Ewentualnie nasuwające się pytania możecie zadać pracownikom firmy zarówno osobiście, jak i drogą e-mailową bądź telefoniczną.

 

>