Obrotowe piece piekarnicze

Obrotowe piece piekarnicze

Piec rotacyjny METIS to nowoczesne urządzenie przeznaczone do wypieku różnych rodzajów chleba, ciastek i ciast oraz pizzy. Jest to sprzęt bardzo funkcjonalny i bezpieczny w użytkowaniu.

U producenta, firmy Hasborg, piec obrotowy METIS dostępny jest w dwóch wersjach – z palnikiem bocznym lub tylnym. Do zasilania tego urządzenia wykorzystać można olej opałowy, prąd elektryczny lub gaz ziemny. Olbrzymią zaletą tej maszyny są jej małe gabaryty, dzięki czemu można zainstalować ją nawet w tych małych piekarniach i cukierniach. Co więcej, obie wersje przystosowane zostały do pomieszczeń o niskim pułapie sufitu. Tak zaprojektowany piec sprawdzi się doskonale w niemalże każdym pomieszczeniu przeznaczonym do jego instalacji.

 

Rozwiązania techniczne

Piec ten wykonany został według projektu, który uwzględnia tylko najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Zewnętrzna obudowa i komora wypiekowa maszyny zrobione zostały z wysokiej klasy stali nierdzewnej typu AISI 30. Jest to surowiec bardzo solidny i trwały, co przekłada się na jakość całej maszyny. Wymiennik ciepła wykonany jest tu z ogniotrwałej stali, która dodatkowo została jeszcze wzmocniona. Takie rozwiązanie gwarantuje, że paliwo użyte do zasilania pieca spalane jest całkowicie, co zapewnia znaczną oszczędność energii. Piec METIS jest bardzo wygodny i prosty w obsłudze – posiada panel sterujący, który zaprojektowany został zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie standardami. Rotacyjny piec METIS to niewątpliwie jeden z najlepszych tego typu sprzętów dostępny na rynku. Jest to rozwiązanie najlepsze do każdej piekarni i cukierni. Znacząco usprawnia pracę i umożliwia wypiek sporej ilości wyrobów.

Zalety pieca rotacyjnego METIS:

  • małe gabaryty, które umożliwiają zainstalowanie urządzenia w niemalże każdym pomieszczeniu,
  • wykonany z surowców i materiałów najwyższej jakości, co przekłada się na solidność i trwałość całej maszyny,
  • dostępny w dwóch wersjach – z bocznym lub tylnym palnikiem, tak więc można wybrać wersję, która pasuje do danego
  • pomieszczenia, posiada nowoczesny panel sterujący, który gwarantuje łatwą i bezproblemową obsługę pieca.

POWIĄZANE PORADY

Jak wybrać meble do kuchni?

Jednym z pomieszczeń, które wyposażyć w sposób profesjonalny jest zdecydowanie najciężej okazuje się kuchnia. Jest to dylemat dla wielu zwłaszcza z tego względu, że mebli kuchennych jakie możliwe są do aranżacji naszych wnętrz
Otwieramy lokal gastronomiczny

Otwieramy lokal gastronomiczny

Gastronomia to branża, w której cały czas coś się dzieje. Dlatego też wiele osób zastanawia się nad założeniem własnego lokalu gastronomicznego. Może być to restauracja, bar szybkiej obsługi, a nawet usługi cateringowe. Aby zał

POWIĄZANE WPISY

KERNAU AGD

KERNAU AGD

ul. Danielewicza 6/14 37-100 Łańcut woj. podkarpackie
Pasją firmy Kernau jest produkcja sprzętu AGD, za którego atrybuty należałoby uznać dr
https://www.kernau.com/
Ilość odwiedziń: 1064
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 20.09.2021
Data dodania: 06.09.2019
agd okapy piekarniki

JanTar AGD

ul. Zawiszy Czarnego 8a 35-082 Rzeszów woj. Podkarpackie
Jantar AGD to autoryzowany serwis AGD, który powstał jeszcze w 1988 roku. Na początku by
http://www.jantar-agd.pl/
Ilość odwiedziń: 2153
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 20.09.2021
Data dodania: 23.02.2017
serwis AGD usługi naprawcze serwis gwarancyjny